GELECEĞİN TEKNOLOJİSİNİ VE KONFORUNU BUGÜNDEN YAŞAYIN

Kurumsal

Gürkayalar İnşaat olarak, 1999’dan beri inşaat sektöründeki bilgi birikim ve deneyimimizi; sağlam, konforlu ve çevre dostu yaşam alanlarına dönüştürüyor, hayata geçirdiğimiz ve devam ettiğimiz tüm projelerimiz ile sizin için mutlu ve güvenli bir gelecek inşa ediyoruz.

Yaşama ve yaşam alanlarına artı değer katmayı kendimize ilke ediniyor, Güzel İzmir’mize ve sizlere en iyiyi ve en kaliteliyi sunma misyonuyla her yeni projemizde en son mimari trendleri ve teknolojileri İzmir’e kazandırıyoruz.

Sadece müteahhitlik hizmetleri ile sınırlı kalmayarak; arsalarınızı değerlendiriyor ve başta kentsel dönüşüm projeleri olmak üzere birçok hizmet kolunda sizlerin çözüm ortağı oluyoruz. Mühendislik ve mimarlık hizmetlerimizle sektörel tecrübemizi,  hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm projelerimize aktarmaya var gücümüzle  devam ediyoruz.

Kentsel dönüşüm çözümlerimiz ile belirlenen alanlar içinde, belirlenen yapı gereksinimlerini nitelik ve nicelik olarak karşılayamayan yapıların yıkılıp, başta Deprem Yönetmeliği olmak üzere birçok güncel mevzuata uygun şekilde yeniden tasarlanmasını ve kent yaşamına adapte edimesini sağlıyoruz.